СЕТКА ЗАНЯТОСТИ

Рекламне агенство «Медіа Форос» - реклама що працює

Правильне вкладання грошових коштів у розміщення зовнішньої реклами в Черкасах та Черкаській області, дозволить Вам збільшити цільову аудиторію, що приведе до зростання ваших доходів.

Рекламне агентство «Медіа Форос» пропонує свої рекламні майданчики (сітілайти, білборди), на території Черкас і Черкаської області. Наша компанія відвоювала свої передові позиції на ринках зовнішньої реклами, завдяки відповідальному підходу до кожного клієнта, гнучку цінову політику, якісне виконання роботи. Нас обирають переможці!

Крім того, наша компанія пропонує допомогу з отриманням дозволу щодо розміщення зовнішньої реклами на території міста Черкаси і Черкаської області. Займаємося збором і оформленням документів, наші спеціалісти в оптимальний термін допоможуть якісно оформити права на розміщення рекламної площі.

Сітілайти

Сітілайти

СІТІЛАЙТИ це конструкції з підсвіткою, встановлені вздовж тротуарів, на рівні очей пішоходів, що робить їх доступними для детального ознайомлення і дозволяє розміщувати детальну рекламну інформацію. Реклама на сітілайтах в Черкасах і Черкаській області - ефективно та доступно.

Детальніше

Реклама на бігбордах

Реклама на бігбордах

РЕКЛАМНИЙ ЩИТ або РЕКЛАМА НА БІЛБОРДАХ в Черкасах - це традиційний вид зовнішньої реклами, який роками підтверджує свою ефективність. Білборди є невід'ємною частиною кожного великого міста і навіть невеликих поселень.

Детальніше

Допомога з отриманням дозволу на розміщення реклами

Допомога з отриманням дозволу на розміщення реклами

Один з напрямків діяльності нашої компанії - надання послуг по збору документів попереднього узгодження та реєстрації зовнішньої реклами в місті Черкаси та по Черкаській області. Наші фахівці в оптимальні терміни допоможуть якісно оформити всі права на розміщення засобів зовнішньої реклами, а також узгодити всі необхідні документи.

Детальніше

Виготовлення та обслуговування рекламних щитів "БІЛБОРД" розміру 3х6 м

Виготовлення та обслуговування рекламних щитів "БІЛБОРД" розміру 3х6 м

Пропонуємо якісне виготовлення рекламних щитів і подальше їх обслуговування:

· Виготовлення білбордів;
· Виготовлення бетонних блоків під щити;
· Технічне обслуговування рекламних щитів (білбордів);
· Поклейка постерів;
· Монтаж / демонтаж банерів;
· Встановлення та демонтаж білбордів.

Також купуємо окремо комплектуючі, в демонтованому чи ні стані: стійки, щити, блоки.

Детальніше

Останні новини

03.06.2020 Самі незвичайні і оригінальні борди (Частина 2)

Продовжуємо рубрику найбільш креативних дизайнерських рішень для оформлення рекламних щитів.

Читати повністю...

02.06.2020 Самі незвичайні і оригінальні борди (Частина 2)

У сучасному світі жорсткої конкуренції йде справжня боротьба за споживача, тому дизайнери намагаються створити оригінальні і максимально ефективні білборди. Про найяскравіші приклади рекламної творчості...

Читати повністю...

05.05.2020 Секрети оформлення реклами на бігбордах

Щоб реклама на бігбордах була ефективною потрібно грамотне оформлення щита. Якщо дизайн виконаний невдало, то навіть найуспішніші і креативні маркетингові ідеї будуть знецінені.

Читати повністю...

(067) 896-20-80
(073) 896-20-80

forosmediagroup@gmail.com
© 2011 – 2019
ООО РА «Медіа - Форос».
м. Черкаси, бул. Шевченко, 145 оф. 321