Image

Вартість оренди бордів в Черкасах

Оренда бігборда - це доступний, яскравий, ефективний спосіб донести потрібну інформацію до своєї аудиторії, познайомити з брендом, товаром,  послугою, повідомити соціальні або політичні меседжі, привітати або зробити сюрприз.

Ціна на оренду бігбордів в Черкасах та Черкаської області формується з декількох параметрів. В першу чергу, це звичайно місце розташування рекламного щита. На околицях міста, уздовж другорядних доріг вартість оренди рекламного щита в Черкасах буде нижче. Якщо ж Ви хочете орендувати бігборд в Черкасах та області в центральній частині міст, біля площ, на великих перехрестях - ціна буде вище. Також, ціна оренди бігборда в Черкасах на місяць або на більш тривалий термін будуть відрізнятися.

Співпрацюючи з нами Ви можете замовити повний комплекс послуг і тоді вартість оренди бігборда в Черкасах та області становитиме якісний друк та поклейка банерів, обслуговування, підтримку зовнішнього вигляду борда, своєчасний демонтаж та фотозвіт про роботу.

Рекламне агентство FOROS MEDIA - це кращі умови оренди бігбордів в Черкасах та Черкаській області, оптимальні ціни та індивідуальні пропозиції для Вас. Ми підберемо найкращий бігборд за приємною ціною в Черкасах або Черкаській області.

Зовнішня реклама, яка працює!