Обслуговування рекламних щитів (білбордів)

Image

Виготовлення рекламних щитів

Рекламні щити - помітний, яскравий та ефективний інструмент маркетингу. Вони є невід'ємною частиною успішної та працюючої рекламної кампанії. Рекламне агентство FOROS MEDIA - лідер на ринку реалізації різних рекламних кампаній. Серед наших переваг не тільки оренда рекламних площин в Черкасах та області, а й виготовлення рекламних щитів різних розмірів для подальшого монтажу.

Ефектна реклама на великому щиті - це безпрограшний варіант для реклами Вашого товару або послуг та можливість вивести впізнаваність на новий рівень. Ми пропонуємо виготовити білборд за розмірами, будь-якої форми та з різних матеріалів.

Наші борди відповідають всім сучасним вимогам рекламного ринку, підходять для монтажу різного освітлення та експлуатації в різних умовах.

Ми працюємо з надійними виробництвами та гарантуємо, що виробництво бігборда буде зроблено з довговічних матеріалів з постійним контролем якості. Ви можете не просто замовити розробку білборд у нас, але і отримати повний комплекс послуг з монтажу та обслуговування Вашого борда.

Монтаж и демонтаж білбордів та баннерів

Рекламне агентство FOROS MEDIA пропонує послуги монтажу та демонтажу білбордів та банерів. Ми допоможемо Вам організувати монтаж бігборда на новому місці та демонтаж рекламного щита, який застарів. У нас Ви можете замовити монтаж білборда будь-якого розміру та конфігурації з поклейкою банерів та обслуговуванням щита. Якщо Вам необхідний демонтаж білборда з його комплектуючими, ми зможемо організувати цей процес у найкоротші терміни.

Поклейка і монтаж банерів будь-якої складності - ще один з пріоритетів нашої діяльності. Ми пропонуємо якісний монтаж банерів на рекламні щити зі звітом про виконану роботу та підтримання стану на протязі всього терміну оренди борда. Звертаючись до нас, ви будете завжди впевнені, що ми здійснимо своєчасний демонтаж банерів та Ваш рекламний щит завжди буде виглядати акуратно.

Поклейка постерів

Ми пропонуємо найякіснішу поклейку банерів на рекламні щити з подальшим їх обслуговуванням на протязі всього терміну оренди. Ви не побачите на Вашій рекламі не акуратного стику або наплив зображення. Ви отримуєте можливість замовити професійну поклейку банера на білборд зі звітом про виконану роботу та краще обслуговування зовнішнього стану борда. Ми робимо Вашу рекламу помітною, яскравою та дійсно ефективною.

Технічне обслуговування білбордів

Білборди або рекламні щити знаходяться на відкритій місцевості та вимагають своєчасного технічного обслуговування для підтримки їх безпеки і презентабельного зовнішнього вигляду.

Рекламне агентство FOROS MEDIA серед своїх послуг пропонує обслуговування білбордів та рекламних щитів. Ми швидко та якісно проведемо невеликий ремонт білборда, замінимо панелі рекламного щита, зміцнимо опори та болти кріплень. Також, співпрацюючи з нами, Ви отримуєте якісне обслуговування білборда та підтримання його акуратного вигляду протягом всього терміну оренди. Ваш білборд буде привертати увагу, а реклама - дійсно ефективно працювати.

Виробництво бетонних блоків під рекламні щити (білборди)

Рекламні щити (біг-борди) - великі рекламні конструкції, які дозволяють ефективно вести рекламні кампанії та отримувати увагу потенційних клієнтів. Бігборд (білборд) при цьому досить складна конструкція, що складається з багатьох елементів монтажу, серед яких каркаси, стійки, опори та блоки.

Рекламне агентство FOROS MEDIA пропонує виготовлення бетонних блоків під рекламні щити різних розмірів. Якісні бетонні блоки для білбордів - важливий елемент надійності та безпеки всієї конструкції рекламного щита. У нас Ви можете замовити бетонний блок для білборда з бетону вищої якості з можливістю армування, для того щоб блок створював монолітність борда.

Також, у вас буде можливість купити бетонний блок для білборда з різною кількістю болтів та стропувальних петель з розрахунком кліматичних умов місцевості майбутнього монтажу рекламного щита.
Image