Як зробити борд що продає?

Тільки креативна і грамотна рекламна кампанія здатна швидко ознайомити аудиторію потенційних покупців із запропонованими товарами і послугами.

Білборд - вулична конструкція, транспарант особливо великих розмірів або виставковий стенд, повз якого не можна пройти, не звернувши на нього уваги.

Це один з найбільш часто використовуваних і дуже ефективних прийомів агресивного маркетингу. Такі конструкції зазвичай встановлюються в місцях масового скупчення людей, що дозволяє у вкрай стислі терміни ознайомити якомога більшу кількість потенційних покупців або споживачів послуг з пропонованим товаром.

Одним з таких місць є будівлі станцій метрополітену або місця зупинок громадського транспорту - особливо ті, які розташовуються на центральних магістралях. А також поруч з підприємствами торгівлі великого формату - торговими центрами і гіпермаркетами. Існують певні правила дозволяють досягти максимального успіху при розміщенні реклами на білборді: - Гарне розташування.
- Інформація повинна бути легко сприймаються.
- Удачно розташувати білборд не так просто.

Всі рекламовані на ньому послуги та товари повинні відповідати інтересам потенційної аудиторії. Наприклад, біля нічних клубів майже марні заклики брати іпотеку під невеликий відсоток, а ось реклама напоїв, мотоциклів або розважальних турів - як раз те, що потрібно.

Легкість сприйняття інформації досягається лаконічністю викладу фактів, якісної, але в той же час простий і такою, що запам'ятовується картинкою, звучним, що запам'ятовується слоганом. Якщо ви хочете, щоб ваш бренд став швидко впізнаваним, то на білбордах обов'язково повинні бути присутніми фірмові знаки, що відрізняють товар від аналогічного, але пропонованого конкурентами. Найкраще використовувати фірмові кольори або їх поєднання і зареєструвати авторські права на них. При дотриманні цих правил подається на білборді інформація буде запам'ятовуватися на рівні підсвідомості.

Компанія «Медіа Форос» не тільки надає послуги розміщення реклами на білбордах, а й розробляє проекти цих конструкцій, використовуючи креативний дизайн і сучасні технології.